Az iskola nyitvatartási ideje 07:00-18:00 óra

E-ÜGYINTÉZÉS (KÖFOP 1.0.0 – VEKOP 15 – 2017 – 00054 Köznevelés Állami Fenntartóinak Folyamat-egységesítése és Elektronizálása kiemelt projekt)

KRÉTA ellenőrző linkje

A 2023/2024. tanévben tizedik alkalommal rendeztük meg iskolánkban a PÉNZ7 pénzügyi és vállalkozói témahetet, amely egyúttal a European Money Week és a Global Money Week nemzetközi programokhoz is kapcsolódott. A Belügyminisztérium projektvezetése mellett a PÉNZ7 együttműködő szakmai partnerei és szervezői a Gazdaságfejlesztési Minisztérium, a Junior Achievement Magyarország Alapítvány, a Magyar Bankszövetség, a Pénziránytű Alapítvány, valamint a Pénzügyminisztérium. Iskolánk elismerést kapott a PÉNZ7 szervezőitől. Az oktatásirányítás által a tanév rendjébe illesztett pénzügyi témahéten a kezdetektől fogva részt veszünk. Tanévenként, több mint 1000 iskola kapcsolódik a programhoz. Összesen 68 olyan intézmény van, amely a kezdetektől fogva részese a szakmai megvalósításnak. Az elmúlt évtized tevékenységéért kaptuk az elismerést. Köszönjük szépen mindenkinek, aki részt vett ebbena szakmai munkában!

Pálos Henrietta igazgató

Szülői tájékoztató az általános iskolába való beiratkozásról.

ZALAEGERSZEGI TANKERÜLETI KÖZPONT a Pacsai Általános Iskolába pályázatot hirdet Köznevelési foglalkoztatotti jogviszony keretében igazgató munkakör / feladatkör betöltésére.

A Pacsai Általános Iskola fogadóóráinak rendje

A Pacsai Általános Iskola összevont szülői értekezletének tájékoztató dokumentuma.

A Zalaegerszegi Tankerületi Központ pályázatot hirdet Pacsai Általános Iskola angol-bármely szakos munkakör betöltésére.

Határtalanul program (kirándulás a Tátrában) beszámolója és fotói.

Nyílt napok rendje a Pacsai Általános Iskolában (április 24-27.)

Beiratkozásról szóló szülői tájékoztató

A Zalaegerszegi Tankerületi Központ pályázatot hirdet Pacsai Általános Iskola rajz-bármely szakos munkakör betöltésére.

Tanév eleji szülői tájékoztató (2022/23. tanév)

Tanévnyitó ünnepély képekben.

Ballagás iskolánkban (a videó megtekintéséhez kattintás ide vagy a képre).

Gyermeknap iskolánkban (a videó megtekintéséhez kattintás ide vagy a képre).

Kiemelkedő eredményeink a 2021-2022. tanévben.

Felhívás a Zalaegerszegi Tankerületi Központ fenntartásában működő általános iskolákba történő beíratásra.

Általános információk a KRÉTA elektronikus rendszer használatáról az általános iskolai beiratkozáshoz.

Ballagási videó megtekintéséhez kattintson a képre.

A Pacsai Általános Iskola Járványügyi eljárásrendje

Nyári napközis tábor képekben

Középfokú intézménybe történő beiratkozás folyamata a 2020/2021-es tanévre vonatkozóan

Tájékoztató ,,A tantermen kívüli digitális munkarendben való részvétel során megvalósuló adatkezelésről”

Adatkezelési tájékoztató

Útmutató a tantermen kívüli, digitális munkarendben való részvétel során megvalósuló adatkezeléshez

E-ügyintézés, beiratkozás, KRÉTA

Tájékoztató levél szülőknek

Intézményvezetői tájékoztatás a koronavírus helyzettel kapcsolatosan

Farsang a felső tagozaton

Farsang az alsó tagozaton

A magyar kultúra napja alkalmából megrendezett vetélkedő Bak és Pacsa 5. évfolyamos diákjaival.

Karácsonyi ünnepély

Csomagolás és bulizás

Advent fényei művészeti találkozó

Október 25-én tartottunk diákjainknak egészség projektnapot.

Október 1-én közös énekléssel megünnepeltük a zenei világnapot.

Szeptember 27-én túráztunk Zalaszentmártonba, majd végigmentünk a helyi erdei tornapályán.

Az összevont szülői értekezlet tájékoztató anyaga.

Tanévnyitó ünnepély képekben

Zánkai élmények képekben

Nyári tábor élményei képekben

Ballagás és tanévzáró ünnepély (videó)

Köszönjük a támogatóknak, hogy ilyen tartalmas és élménydús napot szereztek diákjainknak Gyereknap alkalmából.

Dráván innen Száván túl - Történelmi, földrajzi és biológiai barangolások Horvátországban

A határtalanul program keretében 13 fővel részt vehettünk egy csodálatos horvátországi kiránduláson.

Tisztelt Szülők!

Szeretettel várjuk Önöket 2019. április 15-16-17-én iskolánk Nyílt Tanítási Napjaira! Az osztályok nyílt tanítású órarendje megtekinthető a képre kattintva.

Az idei évben is lelkesen készültek a gyerekek, szülők, pedagógusok a farsangi rendezvényre. Köszönjük a Szülői Munkaközösségnek és a támogatóknak, hogy segítő kezet nyújtottak a rendezvény sikeres lebonyolításához.

Pályaorientációs projektnap keretében a gyerekek 8 helyszínen próbálhatták ki ügyességüket, ritmusérzéküket, érzékszerveik pontosságát.

Adventre a tanárok és a gyerekek szokás szerint szépen feldíszítették az általános iskolát, ahol már hosszú ideje Advent fényei címmel megyei művészeti találkozót rendeznek ilyenkor. Erre pénteken (december 7-én) került sor, méghozzá a huszadik alkalommal.

Több éves hagyományunknak megfelelően október végén megszerveztük a tökfaragó versenyt, majd a gyerekek egy jelmezes zenés estén vehettek részt.

Iskolai megemlékezés az 1956-os forradalom és szabadságharc eseményeiről.

Október elsején, hétfőn rendeztük meg a Zenei Világnapi Hangversenyünket. Ebben az időszakban iskolánkban évről évre alkalmat teremtünk a közös énekléshez. Idén is volt meghívott előadónk, a nagykanizsai Szokol Liliána fuvolán játszott. A népdalstúdiósok  zalai gyermekjátékdalokat adtak elő Vajda József gyűjtéséből. A hallgatóság soraiban a pacsai óvodások és iskolások ültek, nekik is fontos szerepük volt a koncerten, ugyanis mindenki fellépett. Elsőként a Pacsai Napsugár Óvoda csoportja énekelt a színpadon, majd őket követték évfolyamonként az osztályok. A diákok előadásában különböző előadási módban megszólaló gyermek- játék - nép- és műdalokat hallhattunk. A program zárásaként közösen énekeltük el a Sulidalt.

Összevont szülői értekezlet tájékoztató bemutatója