Versenyeredmények 2015/2016. tanév
Akadály pálya verseny Pacsa 2016. február
Felső tagozat fiúk
Horváth Adrián |
8. osztály |
I. helyezett |
Simonfalviné Illés Gabriella |
Horváth Marcell |
8. osztály |
II. helyezett |
Simonfalviné Illés Gabriella |
Kadlovics Kevin |
8. osztály |
III. helyezett |
Simonfalviné Illés Gabriella |
Felső tagozat lányok
Horváth Kíra |
8. osztály |
I. helyezett |
Simonfalviné Illés Gabriella |
Szücs Zsófia |
6. osztály |
II. helyezett |
Kovács Judit |
Horváth Cintia |
5. osztály |
III. helyezett |
Kovács Judit |
Alsó tagozat fiúk
Dancsák Dénes |
4. osztály |
I. helyezett |
Horváthné Czoma Csilla |
Sipos Ákos |
3. osztály |
II. helyezett |
Horváthné Tánczos Gabriella |
Király Mátyás |
4. osztály |
III. helyezett |
Horváthné Czoma Csilla |
Alsó tagozat lányok
Kelemen Emma |
2. osztály |
I. helyezett |
Csóborné Ács Éva |
Horváth Evelin |
4. osztály |
II. helyezett |
Horváthné Czoma Csilla |
Kovács Réka |
3. osztály |
III. helyezett |
Horváthné Tánczos Gabriella |
Bordásfal mászó verseny Pacsa 2016. március
Felső tagozat
Horváth Adrián |
8. osztály |
I. helyezett |
Simonfalviné Illés Gabriella |
Horváth Marcell |
8. osztály |
II. helyezett |
Simonfalviné Illés Gabriella |
Horváth Nikolasz |
7. osztály |
III. helyezett |
Simonfalviné Illés Gabriella |
Alsó tagozat
Szücs Felicián |
2. osztály |
I. helyezett |
Csóborné Ács Éva |
Király Mátyás |
4. osztály |
II. helyezett |
Horváthné Czoma Csilla |
Horváth Ákos |
2. osztály |
III. helyezett |
Csóborné Ács Éva |
Kislabda hajítás Pacsa 2016. április
Felsős fiúk:
Csóka Bálint |
7. osztály |
I. helyezett |
Simonfalviné Illés Gabriella |
Szücs Zsolt |
6. osztály |
II. helyezett |
Kovács Judit |
Varga Attila |
8. osztály |
III. helyezett |
Simonfalviné Illés Gabriella |
Felsős lányok:
Szücs Zsófia |
6. osztály |
I. helyezett |
Kovács Judit |
Sárközi Réka |
7. osztály |
II. helyezett |
Simonfalviné Illés Gabriella |
Tollár Natasa |
5. osztály |
III. helyezett |
Kovács Judit |
Alsós fiúk:
Horváth Erik |
2. osztály |
I. helyezett |
Csóborné Ács Éva |
Kóczé Árpád |
2. osztály |
II. helyezett |
Csóborné Ács Éva |
Király Mátyás |
4. osztály |
III. helyezett |
Horváthné Czoma Csilla |
Alsós lányok:
Horváth Evelin |
4. osztály |
I. helyezett |
Horváthné Czoma Csilla |
Varga Elizabet |
4. osztály |
II. helyezett |
Horváthné Czoma Csilla |
Kocsmár Patrícia |
2. osztály |
III. helyezett |
Csóborné Ács Éva |
„Tavaszköszöntő” versmondó verseny Pacsa 2016.04.11.
Németh Odett |
1. osztály |
I. helyezett |
Ferencz Ottilia |
Képes Hajnalka Márta |
1. osztály |
I. helyezett |
Ferencz Ottilia |
Tollár Benedek |
1. osztály |
II. helyezett |
Ferencz Ottilia |
Novák Karolina Fruzsina |
1. osztály |
III. helyezett |
Ferencz Ottilia |
Horváth Amanda Hermina |
1. osztály |
IV. helyezett |
Ferencz Ottilia |
Tóth Regina |
2. osztály |
I. helyezett |
Csóborné Ács Éva |
Dobor Panka |
2. osztály |
II. helyezett |
Csóborné Ács Éva |
Sabján Huba |
2. osztály |
II. helyezett |
Csóborné Ács Éva |
Nagy Sándor Botond |
2. osztály |
III. helyezett |
Csóborné Ács Éva |
Zuggó Benedek |
2. osztály |
IV. helyezett |
Csóborné Ács Éva |
Markal Patrícia |
3. osztály |
I. helyezett |
Horváthné Tánczos Gabriella |
Arzenovits Gvendolin |
3. osztály |
II. helyezett |
Horváthné Tánczos Gabriella |
Zsobrák Zsófia |
3. osztály |
II. helyezett |
Horváthné Tánczos Gabriella |
Kovács Bence |
3. osztály |
III. helyezett |
Horváthné Tánczos Gabriella |
Vajdai Bálint |
3. osztály |
IV. helyezett |
Horváthné Tánczos Gabriella |
Bogdán Ramóna |
4. osztály |
I. helyezett |
Horváthné Czoma Csilla |
Ament Blanka |
4. osztály |
II. helyezett |
Horváthné Czoma Csilla |
Magyar Réka |
4. osztály |
II. helyezett |
Horváthné Czoma Csilla |
Varga Elizabet |
4. osztály |
III. helyezett |
Horváthné Czoma Csilla |
Belső Liza |
4. osztály |
IV. helyezett |
Horváthné Czoma Csilla |
Aprók Dala népdaléneklő verseny Bak 2016. április 22.
Németh Odett |
1. osztály |
ezüst minősítés |
Pálos Henrietta |
Tóth Regina |
2. osztály |
arany minősítés |
Pálos Henrietta |
Kelemen Emma |
2. osztály |
ezüst minősítés |
Pálos Henrietta |
Arzenovits Eliot |
3. osztály |
arany minősítés |
Pálos Henrietta |
Belső Liza Viktória |
4. osztály |
arany minősítés |
Pálos Henrietta |
Deák Ferenc Megyei Könyvtár rajzpályázat
Zalaegerszeg, 2016.04.23.
Németh Gréta |
1. osztály |
Különdíj |
Ferencz Ottilia |
Baksa Szimonetta |
5. osztály |
Különdíj |
Tirpákné Ekler Ildikó |
Benczik Bálint |
5. osztály |
Különdíj |
Tirpákné Ekler Ildikó |
Csóka Vivien |
8. osztály |
Különdíj |
Tirpákné Ekler Ildikó |
Magasugrás verseny Pacsa 2016. április
Horváth Marcell |
8. osztály |
I. helyezett |
Simonfalviné Illés Gabriella |
Horváth Adrián |
8. osztály |
I. helyezett |
Simonfalviné Illés Gabriella |
Orsós Gergő |
6. osztály |
I. helyezett |
Kovács Judit |
Varga Attila |
8. osztály |
II. helyezett |
Simonfalviné Illés Gabriella |
Krizsa Bence |
8. osztály |
II. helyezett |
Simonfalviné Illés Gabriella |
Horváth Nikolasz |
7. osztály |
III. helyezett |
Simonfalviné Illés Gabriella |
Benczik Bálint |
5. osztály |
IV. helyezett |
Kovács Judit |
Belső Csongor |
5. osztály |
V. helyezett |
Kovács Judit |
Bogdán Benita |
8. osztály |
I. helyezett |
Simonfalviné Illés Gabriella |
Turcsányi Rebeka |
5. osztály |
II. helyezett |
Kovács Judit |
Szücs Zsófia |
6. osztály |
III. helyezett |
Kovács Judit |
Baksa Szimonetta |
5. osztály |
IV. helyezett |
Kovács Judit |
Kenguru matematika verseny 2016. április
Dancsák Dénes |
4. osztály |
III. helyezett |
Horváthné Czoma Csilla |
Kőrösi Csoma Sándor megyei szövegértő verseny
Nagykanizsa 2016.04.26.
Farkas Bálint |
5. osztály |
III. helyezett |
Oláh György |
Magyar Réka |
4. osztály |
V. helyezett |
Horváthné Czoma Csilla |
Király Mátyás |
4. osztály |
VII. helyezett |
Horváthné Czoma Csilla |
Alapműveleti verseny Piarista Gimnázium Nagykanizsa
2016.04.26.
Dancsák Dénes |
4. osztály |
I. helyezett |
Horváthné Czoma Csilla |
Péterfy Sándor matematika tanulmányi verseny
Nagykanizsa 2016.04.28.
Dancsák Dénes |
4. osztály |
I. helyezett |
Horváthné Czoma Csilla |
Zrínyi – Bolyai matematika tanulmányi verseny
Nagykanizsa 2016.04.28.
Kelemen Emma |
2. osztály |
II. helyezett |
Csóborné Ács Éva |
Zrínyi – Bolyai angol nyelvi tanulmányi verseny
Nagykanizsa 2016.04.28.
Dancsák Dénes |
4. osztály |
VI. helyezett |
Táncsics Erika |
Magyar Réka |
4. osztály |
VII. helyezett |
Táncsics Erika |
Zrínyi – Bolyai olvasási tanulmányi verseny
Nagykanizsa 2016.04.28.
Németh Gréta |
1. osztály |
VIII. helyezett |
Ferencz Ottilia |
Zrínyi – Bolyai környezetismeret tanulmányi verseny
Nagykanizsa 2016.04.28.
Király Mátyás |
4. osztály |
V. helyezett |
Brasnyó Krisztina |
Bendegúz matematika tanulmányi verseny megyei döntő
2016.04.28.
Dancsák Dávid |
1. osztály |
VI. helyezett |
Zsigmond Istvánné |
Kelemen Emma |
2. osztály |
III. helyezett |
Csóborné Ács Éva |
Dancsák Dénes |
4. osztály |
II. helyezett |
Horváthné Czoma Csilla |
Bendegúz anyanyelvi tanulmányi verseny megyei döntő
2016.04.28.
Dobor Panka |
2. osztály |
III. helyezett |
Csóborné Ács Éva |
Tiszán innen, Dunán túl népdaléneklési verseny megyei
forduló Gyenesdiás, 2016. 04.30.
Tóth Regina |
2. osztály |
ezüst minősítés |
Pálos Henrietta |
Arzenovits Eliot András |
3. osztály |
ezüst minősítés |
Pálos Henrietta |
Kutasi Botond |
5. osztály |
kiemelt arany minősítés |
Pálos Henrietta |
Tollár Natasa |
5. osztály |
arany minősítés |
Pálos Henrietta |
Margaréták (alsó tagozat) |
|
ezüst minősítés |
Pálos Henrietta |
Pacsai népdalstúdió (felső tagozat) |
|
kiemelt arany minősítés |
Pálos Henrietta |
XII. Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny
Szeged 2016.05.06.
Dancsák Dénes |
4. osztály |
II. helyezett |
Horváthné Czoma Csilla |
Csokonai alapműveleti megyei verseny Keszthely 2016.
május 09.
Dancsák Dénes |
4. osztály |
I. helyezett |
Horváthné Czoma Csilla |
Zrínyi Ilona matematika verseny Zalaegerszeg, 2016.
február
Dancsák Dénes |
4. osztály |
VIII. helyezett |
Farkas Bálint |
5. osztály |
XXXI. helyezett |
Német nyelvi szövegértő verseny Zalaapáti 2016.03.10.
Farkas Bálint |
5. osztály |
II. helyezett |
Orsós Gergő |
6. osztály |
I. helyezett |
|
|
|
Gergely napi Művészeti fesztivál Gyenesdiás 2016.
03.12.
Népdaléneklés kategória:
Tollár Natasa |
5. osztály |
arany minősítés |
Kutasi Botond |
5. osztály |
arany minősítés |
Horváth Vanessza |
7. osztály |
ezüst minősítés |
Népdalstúdió |
|
arany minősítés |
Képzőművészet kategória:
Tollár Natasa |
5. osztály |
III. helyezett |
Móra napok Zalakaros 2016. március 23.
Olvasás verseny
Horváth Eliot Bence |
5. osztály |
II. helyezett |
Képzőművészet
Németh Szonja |
3. osztály |
III. helyezett |
Csokonai Alapműveleti verseny megyei döntőjébe jutott
tanulók:
Dancsák Dénes |
4. osztály |
VIII. helyezett |
Farkas Bálint |
5. osztály |
XXXI. helyezett |
„Tréfás, bolondos mesék”helyi mesemondó verseny Pacsa
2015. 11.16.
Németh Odett |
1. osztály |
I. helyezett |
Tatár Zsófia |
1. osztály |
II. helyezett |
Horváth Amanda |
1. osztály |
III. helyezett |
Tollár Benedek |
1. osztály |
III. helyezett |
Dobor Panka |
2. osztály |
I. helyezett |
Tóth Regina |
2. osztály |
II. helyezett |
Kocsmár Patrícia |
2. osztály |
III. helyezett |
Magyar Marcell |
2. osztály |
III. helyezett |
Arzenovits Gvendolin |
3. osztály |
I. helyezett |
Zsobrák Zsófia |
3. osztály |
II. helyezett |
Kovács Bence |
3. osztály |
III. helyezett |
Kovács Réka |
3. osztály |
III. helyezett |
Ament Blanka |
4. osztály |
I. helyezett |
Ágoston Csenge Avarka |
4. osztály |
II. helyezett |
Buczkó Fanni |
4. osztály |
III. helyezett |
Kovács Donát Krisztián |
4. osztály |
III. helyezett |
„Mesetarisznya” Körzeti mesemondó verseny Bak
2015.11.20.
Németh Odett |
1. osztály |
II. helyezett |
Dobor Panka |
2. osztály |
III. helyezett |
Ament Blanka |
4. osztály |
II. helyezett |
„Mesetarisznya” Körzeti rajzverseny Bak 2015.11.20.
Zsoldos Réka |
3. osztály |
III. helyezett |
„Szép Zalában születtem” népdaléneklési verseny
Zalaszentbalázs, 2015.11.17.
Tóth Regina |
2. osztály |
arany minősítés |
Kelemen Emma |
2. osztály |
ezüst minősítés |
Arzenovits Eliot András |
3. osztály |
arany minősítés |
Margaréták (alsó tagozat) |
|
arany minősítés |
„Szép Zalában születtem” népdaléneklési verseny
Gyenesdiás, 2015.11.20.
Kutasi Botond |
5. osztály |
arany minősítés |
Turcsányi Rebeka |
5. osztály |
arany minősítés |
Tollár Natasa |
5. osztály |
arany minősítés |
Pacsai népdalstúdió (felső tagozat) |
|
arany minősítés |
Iskolai célba dobó verseny 2015. október 13.
Alsós fiúk:
Kovács Donát |
4. osztály |
I. helyezett |
Horváth Krisztián |
3. osztály |
II: helyezett |
Beke Benjámin |
2. osztály |
II. helyezett |
Sárközi Levente |
4. osztály |
III. helyezett |
Sabján Huba |
2. osztály |
III. helyezett |
Baksa Benjamin |
2. osztály |
III. helyezett |
Alsós lányok:
Bogdán Ramóna |
4. osztály |
I. helyezett |
Bárándi Kármen |
4. osztály |
II: helyezett |
Arzenovits Gvendolin |
2. osztály |
III. helyezett |
Felsős fiúk:
Kalányos Zsolt |
7. osztály |
I. helyezett |
Ács Barnabás |
8. osztály |
II. helyezett |
Jóna Bence |
5. osztály |
III. helyezett |
Kutasi Botond |
5. osztály |
III. helyezett |
Felsős lányok:
Szücs Zsófia |
6. osztály |
I. helyezett |
Sárközi Noémi |
8. osztály |
II. helyezett |
Sárközi Réka |
7. osztály |
III. helyezett |
Horváth Vanessza |
7. osztály |
III. helyezett |
Iskolai távolugró verseny 2015. október05.
fiúk:
Horváth Adrián |
8. osztály |
I. helyezett |
Ács Barnabás |
8. osztály |
II: helyezett |
Horváth Marcell |
8. osztály |
III. helyezett |
lányok:
Bogdán Benita |
8. osztály |
I. helyezett |
Horváth Kíra |
8. osztály |
II: helyezett |
Csóka Vivien |
8. osztály |
III. helyezett |
Cirill – Metód helyesírási verseny Zalavár 2014.
december 10.
Dancsák Dénes |
4. osztály |
II. helyezett |
„Advent fényei” megyei művészeti találkozó Pacsa,
2015. december 04.
Népdaléneklés:
Turcsányi Rebeka |
5. osztály |
III. helyezett |
Horváth Vanessza |
7. osztály |
II. helyezett |
Adventi naptárkészítés:
Szücs Zsófia és Magyar Viktor |
6. osztály |
I. helyezett |
Rajz:
Szücs Zsófia |
6. osztály |
I. helyezett |
Csóka Vivien |
7. osztály |
I. helyezett |
Mikulás matek alapműveleti verseny Pacsa 2014.12.08.
Arzenovits Eliot |
3. osztály |
I. helyezett |
Horváth Krisztián |
3. osztály |
II. helyezett |
Farkas Máté |
3. osztály |
III. helyezett |
Dancsák Dénes |
4. osztály |
I. helyezett |
Magyar Réka |
4. osztály |
II. helyezett |
Kovács Donát Krisztián |
4. osztály |
III. helyezett |
Farkas Bálint |
5. osztály |
I. helyezett |
Turcsányi Rebeka |
5. osztály |
II. helyezett |
Belső Csongor |
5. osztály |
III. helyezett |
Orsós Gergő |
6. osztály |
legjobban teljesített |
Horváth Péter |
7. osztály |
legjobban teljesített |
Varga Attila |
8. osztály |
I. helyezett |
Horváth Adrián |
8. osztály |
II. helyezett |
Csóka Vivien |
8. osztály |
III. helyezett |
|